Çiçek Hikayeleri

Yapay Çiçekler ile Hazırlanan Terrariumlar

Doğanın güzelliğini ev ve iş yerlerine taşıyan terrarium mini bahçeleri günümüzün en çok tercih edilen aranjmanlarıdır. Terrarium çalışmaları genellikle Sukulent bitkileri ile gerçekleştirilen uygulamalardır. Fakat bunun yanı sıra yeni tasarım modelleri arasında yapay çiçek kullanıma yer açılan uygulamalarda yerini aldı.

Sevdiklerinizin özel günlerini kutlamak ve onları tebrik etmek için tercih edebileceğiniz bu aranjman uygulamalarında hedef sunulan mesajdır. Birçok farklı mini bahçe çalışmalarında doğum günü kutlaması, yeni iş tebriki, yeni doğan bebek kutlaması ve buna benzer birçok sebebe bağlı olarak mesaj içeriklerine yer açılıyor. Bu mesajlar arasında sevgi dolu seçimlerin yanında oldukça esprili yaklaşımları da görebilirsiniz. Sevdiklerinizin beğenisine hitap edecek olan ya da kutlama sebebinize uygun olan tercihe yer vererek siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Yeni Bebek Tebrikinde Hastaneye Terrarium Gönderilir mi?

Yeni bebek tebriklerinde canlı çiçeklerin özellikle hastane odasına kabulü mümkün olmaz. Danışmada bekletilen bu çiçekleri ancak hastaneden çıkarken alabilirler. Bu sebep ile çiçek gönderimizi eve yapmanız ya da yapay çiçek göndermeniz önerilir.

Yeni bebek tebriki için tercih ettiğini terrarium çalışmasında da yapay çiçekler ile hazırlanan aranjmana yer vererek sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu aranjman yeni anne adayı içinde bakım özelliği olmadığı için oldukça ideal ve son derece avantaj sağlayan bir seçim olarak da karşımıza çıkıyor.

Leave a Reply