Çiçek Hikayeleri

Terrarium ve Bonsai Bir Arada

Terrarium uygulamaları hayatımıza girdiğinden beri kendini geliştiren tasarım modellerine sahiptir. Her geçen gün usta eller ile hayat bulan tasarım modellerini görüyoruz. Büyük bir hayal gücü ve yaratıcılığın birleşimi ile oluşan terrarium uygulamaları içinde birbirinden farklı olan aranjmanları inceleyebilir ve sizin için en uygun olana sahip olabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil sevdikleriniz içinde oldukça ideal bir hediye seçimi olan terrarium modelleri farklı sebeplere göre satın alınabilecek olan aranjmanlardır.

Terrarium uygulamaları arasında yer alan bonsai tasarımları ise dikkat çeken diğer tercihler içinde yer alıyor. Sevdiklerine hem bonsai hem de terrarium hediye etmek isteyenler her iki aranjmanında bir arada yer aldığı modeli seçebilirler.

Bonsai Felsefesi Terrariumla Hayat Buldu

Bonsai felsefesini bilen ve bu farklı tasarım modeline sahip olmayı arzu edenler artık terrarium ile birleşen son derece şık bir aranjmana da sahip olacaklar. Değişik bonsai ağaçları ile hazırlanan model seçeneklerinde terrarium fanuslarının üst kısımları açıktır. Bu sayede de bonsai ağacınız rahatlıkla büyüyebilir. Aynı zamanda meyve veren bir seçime yer açılmış ise bu meyvelerin toplanması ve çürüyen yaprakların toplanması da kolaylıkla yapılacaktır.

Sevdikleriniz için ya da kendi eviniz için tercih edebileceğiniz bonsai terrarium tasarımı dekorasyon uygulamaları içinde de oldukça dikkat çekecek olan bir detaydır. Sadece ev değil ofis içinde de bakıma uygun olan bir tasarımdır.

Leave a Reply