Çiçek Hikayeleri

Terrarium Çalışmaları ile Çocuklarınızı Mutlu Edin

Terrarium uygulamaları oldukça hoş aranjmanlar olup aynı zamanda soğanın değerli bir parçasının yansıtıldığı içeriklerdir. Fanus içinde sunulan bu kara parçasının gelişimi ve görsel güzelliği tartışmasız oldukça hoş ve son derece güzel olan bir seçimdir. Sevdiklerinize hediye olarak tercih edebileceğiniz terrarium aranjmanları aynı zamanda içerdikleri mesajlar ile de dikkat çekiyor. Bu içeriklerin yanı sıra sunulan doğal etki ile de ortama son derece pozitif bir havayı da sunar.

Terrarium çalışmalarını sadece hediye olarak değil aynı zamanda kendi ev ayda ofisiniz içinde tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınız içinde önemli bir aranjman seçimidir. Çocuklarınıza sunacağınız bu değerli yenidünya onlarında beğenisine hitap eden içeriğe sahip olan çalışma ile hazırlanabilir. Böylelikle onlara sunacağınız bu değerli dünya içinde hem bakımını yaparken hem de gelişim sürecine de ortak olmanın avantajını yaşayabilirler.

Terrarium Nasıl Bakılır?

Terrarium bakımında en temel detay sulamasıdır. Püskürtme özelliğine sahip olan bir kap yardımı ile bu işlemi yapabilirsiniz. Toprağın nem seviyesine bakarak sulamaya yer açmanız mümkün. Bunun yanı sıra güneşten uzak olacağı bir yerden konumlandırılması da önemlidir. Güneşi direk göreceği yerde çürüme ve hastalıkların oluşumuna neden olan etkiler yaşanabilir. Bunun yanı sıra terrarium bakımında büyümekte olan bitkilerin budama işlemine yer açılır. Bu ise 3 ya da 6 ayda bir olur.

Leave a Reply