Çiçek Hikayeleri

Terrarium Aranjmanlarında Yeni Tasarımlar

Son yılların en moda çiçek aranjman uygulaması olarak dikkat çeken terrarium modelleri değişen tasarımları ile beğeni topluyor. Birçok farklı seçime yer verilerek hazırlanan modeller arasında aynı zamanda değişen fanus seçenekleri de dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor. Kimi zaman armut ya da elma modelleri bir fanus ile hazırlanırken kimi zaman terrarium uygulamasını yumurta model ya da köşeli bir fanus içinde görebiliyor.

Terrarium uygulaması denilince akla ilk gelen her ne kadar Sukulentler olsa da günümüzde orkideden bonsailere kadar birçok farklı seçimin terrarium uygulamasında yer aldığını görebiliyoruz.

Yeni Nesil Terrarium Tasarımları

Yeni nesil içinde farklılaşan terrarium uygulamaları yaratıcı zekâ ve yetenekli eller ile hayat bulmaya devam ediyor. Yapılan birçok çalışma içinde kimi zamanda bir nehir kimi zamanda kış aylarının resmedildiği bir bahçeyi görebiliyoruz. Bunun yanı sıra yeni işe başlayanlara özel olarak hazırlanan terrarium model seçimleri de sevdiklerinizin masasında şık duracak olan tercihlere sahiptir.

Yeni terrarium uygulamaları içinden seçimlerinizi yaparken sunulan mesaja göre tercihinizi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sevdiklerinizi beğenisine hitap edecek olan modellere de yer verebilirsiniz.

Terrarium tasarımları sevdikleriniz ile uzun yıllar boyu kalacak olan aranjmanlardır. Bu sebep ile onların ev ya da iş yerlerine renk ve güzellik katacak olan bu değerli hediye seçimine yer vererek hem onları mutlu edebilir hem de dekorasyona katkı sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply