Çiçek Hikayeleri

Mini Bahçe Çalışması, Terrariumlar

Fanus içinde gelişen ve değişen bir dünyayı gözlemleme imkânı sunan terrarium çalışmaları mini bir bahçeye sahip olmanıza olanak sunuyor. Sadece kendi ev veya iş yeriniz için değil aynı zamanda sevdikleriniz içinde bu özel çalışmalara yer açabilirsiniz. Farklı gönderim özelliklerine göre düzenlenen aranjman uygulamaları sundukları mesaj içeriği ile de dikkat çeker.

Oldukça kolay bir bakıma sahip olup ofis ve evlerde kapalı alan içinde rahatlıkla bakılan bu çalışma dekorasyona da katkı sağlayan uygulamadır. Terrarium çalışmaları içinden seçim yaparken fanus model ve ebatlarına göre de tercihinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde konumlandırmak istediğiniz alana göre tercihinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sevdikleriniz için tercih edeceğiniz terrarium çalışması seçiminizde de bu detaya dikkat etmeniz önerilir. Özellikle iş yerlerine yapılan gönderimlerde aşırı büyük fanus seçimi çok ideal olmayabilir. Bu sebep ile sadece uygulama detay ve mesaj içeriği değil ebatlarına da dikkat etmeniz gerekir.

teraryum-faydalari

Terrarium Nasıl Bakılır?

Terrarium uygulamaları her ne kadar çok özenli ve itinalı bakım istiyor gibi görünse de aslında oldukça kolay bir bakıma sahiptir. Güneşten hoşlanmayan terrarium aşırı sulanmayı da tercih etmez. Sulamada sprey başlıklı bir şişe seçimine yer açabilirsiniz. Bunun yanı sıra bakımında bir detay ise budamadır. Bu işleme ise altı ayda bir yer açmanız genel görüntünün bozulmamasını sağlayacaktır.

Leave a Reply