Özel Günler İçin Çiçekler

Kargo ile Terrarium Gönder

Egzotik çiçeklerin ve sürüngen hayvanların fanus içinde yetiştirilmesi ve gözlemlenmesi için cam bir fanus içinde muhafaza edilmesine terrarium adı verilir. Hobi olarak yapılacağı gibi yakınlarınıza dikkat çekici hediye göndermek isteyenlerin tercihidir. Benzersiz görünümü ile ev ve iş ortamına hemen adapte olur. Eğrelti otu, yosun, arapsaçı, kaktüs gibi yavaş büyüyen ve nemli ortamı seven bitkilerden tercih edilir.

Terrarium Nasıl Gönderilir?

Özeli günlerde sevdiklerinize güzel bir jest yapmak ve her zaman onları hatırladığınızı göstermek için mini bahçeyi simgeleyen terrarium bitkisini gönderebilirsiniz. Güvenli kargo sistemi ile istediğini adrese gönderilir. Özel ambalajlama sistemiyle gönderilen bitki içine dilerseniz mesajınızı da ekleyebilirsiniz.

terarium-cicegi

Terrarium Nasıl Hazırlanır?

Terrarium sadece bitkilerden oluşmaz. Cam fanus, cam kutu ya da kapalı cam içine bitkilerin yanı sıra minik sürüngen hayvanlar, küçük biblolar ve ilginç objeler eklenerek hazırlanır. Kapalı sistem ile hazırlanıyorsa cam üzerinde minik delikler bulunur. Aşırı güneşli ortamı sevmezler. Bakımları özeldir. Çok su verilmez, püskürtme sistemiyle sulama işlemi gerçekleştirilir.

Günümüzde farklı çiçek konseptleri daha ilgi çekici hale geldi. Özellikle sevdiklerine güzel jestler hazırlamak isteyenler terrarium bitkisini tercih etmeye başladı. Egzotik bir bahçeyi yakınlarınıza sunacağınız gibi doğal ortamı evlerinde ya da işyerlerinde hissetmelerini de sağlayacaksınız. Özel tasarım ile hazırlanan bu bitkilere dikkatli baktığınız zaman uzun yıllar yaşar.

Leave a Reply