Özel Günler İçin Çiçekler

Fanus Terrarium Siparişi

Terra kelimesi toprak anlamına gelir. Arrium ise toprak akvaryumudur. Günümüzde cam fanus içinde düzenlenen özel egzotik bitkilerin karışımından oluşan terarium bitkisi oldukça dikkat çekicidir. Klasik çiçek buketleri tercih etmeyenlerin seçimidir. Özenle hazırlanır ve istediğiniz adrese gönderilir. Özel günlerin yanı sıra diğer günlerde de gönderebileceğiniz çiçek türü arasındadır. Genellikle cam fanus içinde düzenlenir. Minyatür bitkilerin yanı sıra farklı objeler de eklenir.

Özel Tasarımlı Fanus Terarium

Minyatür bir dünyayı andıran fanus içindeki terarium çiçekleri ile sevdiklerinize egzotik bir görünüm hediye edebilirsiniz. sukkulent, kaktüs, eğreltiotu, Arapsaçı gibi bitkilerden hazırlanan terarium içine dilerseniz küçük sürüngenler de koyabilirsiniz. Çok çeşitli fanus modelleri bulunur. Köşeli, oval, düz ya da kare olarak tercihinizi yapabilirsiniz. cam fanusların belirli dönemlerde temizlenmesi gerekir. Işığı ve fazla nemi sevmeyen terarium bakımı için bazı püf noktalarına da dikkat etmeniz gerekir. Profesyonel hazırlanan tasarımlarla sevdiklerinize güzel bir jest yapabilirsiniz.

terrarium

Fanus Terarium Nasıl Gönderilir?

Terarium çalışmalarını eşinize, sevgilinize ya da tanıdıklarınıza gönderebilirsiniz. Özel günlerde çiçek göndermek yerine ilginç aranjmanlardan hazırlanan terarium çalışmalarını gönderebilirsiniz. Özel dizaynlar ile yapılan çalışma içine farklı objeleri ekletebilir ve sevdiklerinizin adresine gönderebilirsiniz. Katalog bölümünden de seçebilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz. Terarium çalışmasında her bitki yetişmediği için özel hazırlanan çiçekleri tercih etmeniz gerekir. Düzenli bakımı yapıldığı zaman uzun yıllar sizle ve sevdiklerinizle kalır.

Leave a Reply